Aşk-ı Memnu’nun Adnan’ı Selçuk Yöntem ve Nihal’i Hazal Kaya buluştu! ‘Taklım’

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Hazal Kaya’nın yer aldığı ‘Aşk-ı Memnu, Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemlerde reyting rekorları kırmıştı.

Halit Ziya Uşaklıgil’in eseri olan ‘Aşk-ı Memnu’, ilk olarak 1899-1900 yıllarında Servet-i Fünûn dergisinde seri olarak yayınlandıktan sonra, 1900’de kitap olarak yayımlandı. Kitaptan uyarlanan dizi, 2008 yılında ilk bölümüyle yayın hayatına başlamış ve 2010 yılında final yapmıştı.

Tekrar bölümleri bile hala reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu, aradan yıllar geçmesine rağmen konuşulmaya devam ediyor.

Eski bölümleriyle ve oyuncularıyla hala gündem olmaya devam dizide bu defa baba-kızı oynayan Selçuk Yöntem ile Hazal Kaya gündem oldu.

SELÇUK YÖNTEM PAYLAŞTI

Dizide “Adnan Ziyagil” karakterini canlandıran Selçuk Yöntem, eski rol arkadaşına sarıldığı kareyi sosyal medya hesabından “Her buluşmamızda sanki çekimin ilk günü gibi.” notuyla paylaştı.

“TAKLIM”

Şimdilerde anneliğin tadını çıkaran başarılı oyuncu Hazal Kaya ise hem meslektaşı hem de dostunun paylaştığı gönderiye ‘Taklım’ notunu düşerek kendi profilinde yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir